Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

INDIGO

İndigo; mavi ve siyahın arasında bir yerlerde bulunan bir renk tonunu ifade eder. Dahası, gökkuşağında da yer alan yedi renkten biri olduğu da söylenir. Adını doğadan elde edilen boyadan almıştır ve Asya, Roma gibi milletlerin eski dönemlerinde pamuklu ürünlerin renklendirilmesinde kullanılmıştır.


İndigo öyle sıradan bir renk değildir. O, denizlerin derinliklerinden bulunan ışığa, yıldızların ışıl ışıl parladığı gökyüzüne ve sık ağaçlarla kaplı bir ormana benzer. Bu yüzden indigonun kendisine has bir renk derinliği vardır, bu onu mistik ve mucizevi kılar.

AdaWall imzalı kataloğumuz, modern desenlerle birlikte geometrik şekillere, ilgi çekici poster modellerine, aynı zamanda tropik mermer ve benzeri tazeleyici etki yaratan doğa temalı dokulara sahip...

Çok az sayıda tasarımlar güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratabilir. Eğer siz de taze, modern ve heyecanlı ortamlar yaratmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız AdaWall imzalı dördüncü katalog olan Indigo’da bulabilirsiniz. Modern şablonlar, geometrik şekillerden oluşan benzersiz tasarımları ve çekici poster modellerine sahiptir. Palmiye ağaçları şablonları ve mermerden ilham alan dokularıyla sizi kendine çeker. Doğa temalı tasarımlarıyla size günümüzde popüler olan görsel efektlerle tazelenme imkanı sunar. Bu katalogdaki duvar kağıtlarının hepsi birinden farklı tasarımlara sahiptir ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: özel bir atmosfer yaratan eşsiz iç tasarımlara imza atmak.

  • INDIGO
  • INDIGO
  • INDIGO
  • INDIGO
  • INDIGO
  • INDIGO
  • INDIGO

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP