Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

HABERLER

2024 Fas Showroom

2024 Fas Showroom

Fas Kazablanka'da Yeni Adawall Showroom Açıldı!

Adawall ailesi olarak sürekli büyüyor ve gelişiyoruz. Fas Kazablanka'da yeni Showroom'umuzu açarak bu yolda bir adım daha attık! Her detayını özenle seçtiğimiz, en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.
Açılışımıza katılan herkese en içten şükranlarımızı sunarız. Yeni Showroom'umuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız!


Google Haritalar: AdaWall Fas


2024 Tarsus Showroom

2024 Tarsus Showroom

Tarsus'ta yeni Adawall Showroom Açıldı!

Adawall ailesi olarak sürekli büyüyor ve gelişiyoruz. Tarsus'ta yeni Showroom'umuzu açarak bu yolda bir adım daha attık! Her bir detayı özenle seçtiğimiz, en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 
Açılışımıza katılan herkese içten teşekkürlerimizi sunarız. Adawall ailesi olarak, mekanlarınıza değer katmak için buradayız. Yeni Showroom'umuzda sizleri ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Hadi, hayallerinizdeki mekanı birlikte yaratalım!


Google Haritalar: AdaWall Tarsus

https://www.youtube.com/watch?v=6khIvD7k8QE


2024 Ataşehir Showroom

2024 Ataşehir Showroom

2024 Ataşehir Showroom

AdaWall İstanbul Ataşehir’de Açıldı!

Duvar kaplamalarımızın ve Ev tekstili ürünlerimizin sergilendiği Showroom’umuz Ataşehir İstanbul’da açıldı. Açılışa özel kampanyalardan faydalanmanız için Ataşehir’in yeni gözdesi Showroom’umuza davet ediyoruz. 

Adres: Örnek, Şht. Cahar Dudayev caddesi Ataşehir/İstanbul

Google Maps: AdaWall Ataşehir

https://www.youtube.com/watch?v=j_99fg7Gldo


2023 Bahreyn Showroom

2023 Bahreyn Showroom

2023 Bahreyn Showroom

AdaWall, adalar üzerine kurulmuş tek Arap ülkesi Bahreyn’de, Manama City’de açıldı! 

600m2 ferah bir mağazada birbirinden yaratıcı dekorasyon ürünlerimiz sergilenirken mağazamızda bulunan Ada Cafe’mizde benzersiz İtalyan kahveleri de sunulmaktadır. Ayrıca Bahreyn mağazamızda, dünyanın dört bir yanından birinci sınıf puro seçenekleri ve keyifli bir deneyim için gerekli tüm aksesuarları sunan özel bir puro salonumuz da bulunmaktadır.

Bu özel günümüzde açılış kurdelemizi kesen, Türkiye’nin Bahreyn Büyükelçisi sayın Esin Çakıl’a, Ticari Ateşemiz Sayın Şeyma Demirhan’a, Bahreyn Ticaret Odasi Baskani Sayin Waleed Kanoo’ya, Sosyal Tesisler Müdürü Osama Alkoohiji’ye ve tanışmaktan büyük onur duyduğumuz, bu yeni lokasyonumuzda bizleri katılımlarıyla destekleyen ve gururlandıran, heyecanımızı ve mutluluğumuzu paylaşan, adını sayamadığımız birbirinden değerli mimarlar, iç mimarlar ve tüm katılımcılara saygı ve teşekkürlerimizi sunarız.


Bahreyn Showroom Adres: Hala Plaza, 423 Rd No 3009, Manama 330, Bahreyn

 

https://www.youtube.com/watch?v=kFji2FzAdlA


2023 Şanlıurfa Showroom

2023 Şanlıurfa Showroom

2023 Şanlıurfa Showroom

Adawall ailesi olarak gururla duyuruyoruz! Yepyeni Adawall Showroom Şanlıurfa'da kapılarını açtı! Büyüyen ailemizdeki en yeni üye ile ilham verici tasarımlar, benzersiz desenler ve kaliteli malzemelerle dolu showroom'umuzda tarzınızı bulacaksınız.
Açılışa katılan herkese en içten teşekkür ve saygılarımızı sunarız.  

Şanlıurfa Showroom Adres: Ulubatlı Mah. Yunusemre Cad. Kübra Apt. Altı No: 7/B Haliliye ŞANLIURFA

https://www.youtube.com/watch?v=1wl2tdw2Xwc


Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP