Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00
FIJI POSTER

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi tropik bir adada hissedin. Şehir hayatından kaçmak ve sıcacık güneşi hissedip okyanus kokusunu ciğerlerinize doldurmak harika olmaz mıydı ? Adawall, yeni poster katalou Fiji ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor. Güney Pasifik’te saklı bir cennet olarak kabul edilen Fiji Adaları’nın acele hayattan uzak, dingin ve geleneksel tasarımlarını modern dokunuşlar ile harmanlayarak duvarlarınıza yansıtmayı hedefledik.

Devamı

adawallhome

Devamı

mimozakoleksiyonu

Devamı

AMAZON POSTER

AdaWall özenle tasarlayıp renklendirdiği AMAZON kataloğunda kayıp bir cenneti, uzaktaki maceraları vadediyor. AMAZON poster kataloğumuzdaki manzaralar bizi yemyeşil bitki örtüsüyle ormanın kalbine sokuyor, unutulmuş bir rüyanın tatlılığını yeşilin tonlarıyla birleştiriyor. Amazon koleksiyonu; evinizi enfes bir orman kokusuyla dolduruyor ve büyük boy el çizimi bitki ve hayvan resimleriyle iç mekânlarınızı ferah bir ormana dönüştürüyor. Bu özel koleksiyonumuzun ürünlerini, metre karesi 300 grm olan non-woven kağıtlarda, 5 farklı yüzey dokusu seçeneği ile sunmaktayız. Kataloğun içerisinde her desenin renk seçeneklerini ve yüzey dokularını görebilirsiniz. İstenilen ebatta duvarınıza uygun özel üretim yapılabilmektedir.

Devamı

ADA KIDS

Gündelik hayatımız içerisinde küçüklerimiz için yerini çoktan sağlamlaştırmış bu gerçek ötesi dünya dolayısıyla biz de çocuklar için bir şeyler yapmaya karar verdik ve sevdiği çizgi film karakterini hayatına dahil ettikçe mutlu olan çocukların, odalarında yani kendi dünyalarında hayallerini kayıtlandıralım istedik. Ada Kids ismini verdiğimiz bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız.

Hitap ettiği 0-15 yaş aralığı ile birçok çocuğun odasına dokunmaya hazırlanan Ada Kids kataloğundaki kâğıtlarımız, gözlem gücü ve ilham verici yaklaşımlarıyla hayatımıza renk katan çocuklarımızı mutlu etmek üzere tasarlandı. Tamamen çocuklara özgü hazırlanan ilk duvar kağıdı serimizi beğeninize sunmaktan mutluluk duyarız…

Devamı

ADA KIDS POSTER

 

Ada Kids Mural / Poster ismini verdiğimiz bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız.

 

Devamı

SEVEN Vol.1

Eylül 2018’de sizlerle olan AdaWall’un en yeni koleksiyonu; basit ama gizemli SEVEN. Bu isim sadece şirketimizin yedinci kataloğu olduğu için değil, derin, gizemli ve sihirli anlamlar içerdiği için yedi numara olmuştur; tarih boyunca insanlıktan bu yakıştırmayı aldığı için. Bizim için duvar kağıdı ve duvar kaplama tasarımları ve süsleri için bu seriye ilham verdi. Bu sayede dengeli, sofistike, detaylı, sakin ve gizemli bir koleksiyon yarattık, aynen yedi numarasında olduğu gibi. Çevremizdeki ve doğadaki motiflere, geometrik şekillere, klasik elementlerle birleştirilmiş yumuşak modern şablonlara sahiptir. Bu stillerin ve motiflerin ne kadar göz alıcı ve dengeli oluşturulduğunu AdaWall’un 2018 koleksiyonu olan SEVEN kataloğunda göreceksiniz.

Devamı

KALINKA Vol.1

Açan çiçeklerden ilham alan zarif ve zengin klasik süsler ile sıcak ve güzel tasarlanmış ev ve yaşam alanları; işte Kalinka kataloğu ile AdaWall olarak size sunduklarımız. Yaratma aşamasında ilham aldığımız nokta Rus dekoratif tasarımları, goblen stili ve onun kumaş dokusu.

Kalinka kataloğu, Rusya ve Rus sanatı odaklıdır çünkü Kalinka ülkenin en popüler şarkısıdır ve tüm dünyaca bilinmektedir. Amacımız bu duvar kağıdı serimizin, şarkının görkemini takip ederek size eğlenceli, şık ve bu sayede çekici ve hatıralarınızda yer eden iç tasarımlar yaratmanıza imkan sağlamaktır.

Devamı

RUMI Vol.1

Duvar kaplamasında harika klasik ve oryantal tasarımlar AdaWall Rumi Vol. 1 koleksiyonu ile sizlerle. Zariflik, stil ve zengin şablonlar ile oda tasarımlarınıza hoş bir enerjik his verecek. Rumi kataloğunda Tasavvuf ve Mesnevi akımlarından ilham alınmış şablonlar göreceksiniz. Renkler yumuşak ve samimidir, dokular Anadolu’dan izler taşır. Böylece kapladığınız ortamlarda içinizi ısıtan ve size huzur veren atmosferler oluşturursunuz.

Devamı

INDIGO Vol.1

Çok az sayıda tasarımlar güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratabilir. Eğer siz de taze, modern ve heyecanlı ortamlar yaratmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız AdaWall imzalı dördüncü katalog olan Indigo’da bulabilirsiniz. Modern şablonlar, geometrik şekillerden oluşan benzersiz tasarımları ve çekici poster modellerine sahiptir. Palmiye ağaçları şablonları ve mermerden ilham alan dokularıyla sizi kendine çeker. Doğa temalı tasarımlarıyla size günümüzde popüler olan görsel efektlerle tazelenme imkanı sunar. Bu katalogdaki duvar kağıtlarının hepsi birinden farklı tasarımlara sahiptir ancak hepsinin ortak bir noktası vardır: özel bir atmosfer yaratan eşsiz iç tasarımlara imza atmak.

Devamı

AKUSTİK DUVAR KAĞIDI

Gürültü, zaman zaman farkında olduğumuzda bizi rahatsız edip kaçıran, zaman zaman ise farkında olmadığımız fakat bizi içten içe yoran bir çevre unsurudur. Buna nazaran tasarımcılar ve iç mimarlar daha çok göze hitap eden çalışmalar yapmakta ve bu durumu göz ardı etmektedirler. Artık kulağa hitap eden çalışmalar yapmanın vakti geldi. AdaWall, bu iş için kolları sıvadı ve Dünya’da bir ilk olan non-woven tabanlı, tekstil yüzeyli ve en yüksek “αw” değerine sahip AdaWall Akustik Duvar Kâğıdı serisini oluşturdu.

Devamı

ALFA Vol.1

AdaWall’dan Alfa duvar kağıdı koleksiyonunun ilhamı, görsel bir tanım getirmek istediğimiz fikirlerden ve soyut konseptlerden geliyor. Güven ve liderlikten, güçten ve sakinlikten, basitlikten ve derinlikten, doğa imzalı dengeli renk tonlarından bize yansıyan hisler aracılığıyla yaratılan şablonlardan oluşmaktadır. Tekstilden yola çıkılarak yaratılan duvar kağıtları ile dengeli ve minimal iç tasarımlar ile sade ancak göz alıcı basitliğe ulaşabilirsiniz.

Devamı

GORDION Vol.1

Gordion duvar kağıdı koleksiyonu, tüm zamanların favorisi klasik şablonların ve sakinlik veren bitkisel şablonların rafine edilmesinden oluşmaktadır. Bu katalogdaki duvar kaplama tasarımları, sizi klasik ve neoklasik dekorasyon stillerini odalarınıza ya da işyerlerinize taşımanız için size ilham verir.

Devamı

ANKA VOL.1

Doğa ve çevremizdeki güzel şeyler ve motiflerden ilham alan bir tasarım. Minimal arka fonlar ya da çok cesur şablonlar: her ikisini de bu duvar kaplama kataloğunda bulabilirsiniz. İnanılmaz 3D etkisi ile muhteşem tasarım elementlerini odalarınıza getirir ve modern stilleriyle size eşlik eder.

Devamı

MONETA POSTER

Moneta Poster, göze çarpan gerçek bir sevinç olan duvar kağıdı posterlerinin modern, çarpıcı ve çok taze tasarımlarına sahip bir katalog! Bu yüksek çözünürlüklü resimler ve desenler, yarattığınız iç mekanın kilit unsuru olma özelliğine sahiptir. Bu bir kişilik ve bireysellik verecektir.

Devamı

DANTE KOLEKSİYONU

Bu kataloğumuzu döneminin öncüsü Dante’ye ithafen hazırladık, aynı cesaret ve yetenek ile yeni ve eskiyi harmanlayarak estetik damask desenlerini modern dünyanın izleriyle birleştirerek yepyeni bir forma ulaştırmayı hedefledik. Dante Koleksiyonun ait desenlerimiz mutluluğu ve estetiği evlerinize taşıyarak, en güzel başlangıçlarınıza eşlik edebilecek. Bu koleksiyon Dante’nin izinde geçmişin ve bugünün güzel bir birleşimidir.

 

Adawall olarak bu eşsiz yolculukta tarihi ve bugünü doyasıya hissetmeye sizleri davet ediyoruz.

SEYYAH KOLEKSİYONU

Adawall olarak farklı desenleri çok seviyoruz. Ancak gezginler gibi her yeri dolaşsak de farklılıktan sonra durgunluğa ve klasiğe dönüşü de takdir ediyoruz. Seyyah koleksiyonu da bize tam olarak bunu hatırlatıyor. Zamana yenik düşmeyen, her daim ilgi görecek klasik desenler ve renkleri bu koleksiyonumuzda sizlere sunuyoruz.

Seyyah; seyahat eden, uzak ülkeleri gezip dolaşan gezgin olarak tanımlanmakta. Yeni koleksiyonumuz Seyyah da, sizi diyar diyar gezdirip yine dinginlikte huzur bulmaya davet ediyor.

FIJI POSTER

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi tropik bir adada hissedin. Şehir hayatından kaçmak ve sıcacık güneşi hissedip okyanus kokusunu ciğerlerinize doldurmak harika olmaz mıydı ? Adawall, yeni poster katalou Fiji ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor. Güney Pasifik’te saklı bir cennet olarak kabul edilen Fiji Adaları’nın acele hayattan uzak, dingin ve geleneksel tasarımlarını modern dokunuşlar ile harmanlayarak duvarlarınıza yansıtmayı hedefledik.

OCTAGON KOLEKSİYONU

Geometrik şekillerin de aynı insanlar gibi birtakım karakteristik özellikleri vardır. Bu sayede tanımlanır ve sonsuz düzlemin bir parçası haline gelirler. “Sekizgen”, “sekiz açısı ve kenarı olan şekil” anlamına gelen “Octagon” da geometrinin beşgen, altıgen, yedigen gibi popüler çokgenlerinden biridir.

BETA

Minimalist tasarımda çığır açacak olan yeni koleksiyonumuz, modern sanatın çarpıcı sadeliğini ve sofistike zarafetin göz alıcı derinliğini kanıtlar niteliktedir. “Alfa” koleksiyonunun devamı özelliğinde olan ve ikinci cilt olarak tasarımlanan “Beta”, AdaWall’un zirvedeki yerini sağlamlaştıran çok özel bir tasarım serisini sizlere sunmaktadır.

ADAHOME

Adawall olarak, duvar kağıtları koleksiyonlarımızın  yanı sıra şimdide tekstil ürünlerimiz ile evlerinize konuk olmayı amaçlıyoruz .

AdaHome Ürünleri  ; doğanın renk ve desenlerinden ilham alarak ; kumaşların, renklerin ve dokuların öyküsünü anlatıyor..

Her zevke hitap eden 19 desenden oluşan perde ve yastık koleksiyonumuz  ile AdaWall duvar kâğıtlarımızı kombinleyerek çok keyifli yaşam alanları oluşturmanızı dileriz.

 

SIGNATURE

Antika havasındaki cesur ve şık desenleri, renkli, iddialı ve zarif şablon tasarımları ile “Signature” koleksiyonu size bir Ortaçağ Avrupa ailesinin zarafetini ve lüksünü verecektir. Yumuşak doku ve hassas parlaklıktan lükslüğe kadar, eski duyguları kapsayacak, ılımlı ve kadınsı bir güzelliği hissetmenizi sağlayacaktır. Diğer şeylerin yanı sıra, tarihe ve geleneğe sadık bir markanın değerini dikkate alıyoruz. Üzerinden ne kadar zaman geçerse geçsin şıklığını yitirmeyen zamansız mücevherler misali bu kraliyet ortamı havasındaki klasik süslemeler ve sanatsal tasarımlar, duvar uygulamaları ile mekânınızın itibarını artıracaktır.

MOULDING POSTER DUVAR KAĞIDI

Tarihe ve geleneğe sadık bir marka olan AdaWall, yüzyıllar boyunca sanat tarihinde büyük bir yer edinmiş rölyef motiflerini modern çizgilerle harmanlayarak sizlerin beğenisine sunuyor.

Zengin ve gösterişli motifleri tıpkı bir heykeltraşın ellerinden çıkmış gibi çağımıza yakışır şekilde zerafet ve kaliteyle buluşturuyor.

Modern ve klasik tarzların harmanıyla oluşturulan bu koleksiyon her tarza uygun olarak tasarlanmıştır. İlham kaynağını klasik süslemelerden alan Moulding Koleksiyonu sade ve sanatsal dokunuşlarla modernize edilmiştir. 

Koleksiyondaki ürünlerin tümü birbirinden farklı tasarımlara sahiptir.

Adawall’un Moulding kataloğu tarihten aldığı ilhamla duvarlarınızı estetik ve şık detaylarla kaplayarak evinize yepyeni bir tarz katacak. 

TROPICANO

Birçoğumuz rahatlamak, kafamızdaki sorunlardan uzaklaşmak ve pozitif hissetmek için maviye, yeşile kısaca doğaya ve renklere sarılırız. Bu sebeple sizleri, doğanın eşsiz güzellikteki görüntüleri, alabildiğine uzanan yeşili, tekrar canlanan renkleri ve yeniden açan çiçekleri ile ruhumuza dokunan bir katalogla buluşturmak istedik. Renkleri sanata dönüştüren AdaWall; insanları etkisi altına alan bu tropikal hissi duvar kağıtlarına yansıtmak üzere tropikal yağmur ormanlarından ilham almaya karar verdi ve bu doğrultuda özel bir koleksiyon geliştirdi.

AMAZON POSTER

AdaWall özenle tasarlayıp renklendirdiği “Amazon” kataloğunda kayıp bir cenneti, uzaktaki maceraları vadediyor. “Amazon” poster kataloğumuzdaki manzaralar bizi yemyeşil bitki örtüsüyle ormanın kalbine sokarken, unutulmuş bir rüyanın tatlılığını da yeşilin tonlarıyla birleştiriyor. Bu özel koleksiyon içerdiği büyük boy el çizimi bitki ve hayvan resimleriyle iç mekânlarınızı ferah bir ormana dönüştürüyor ve evinizi enfes bir orman kokusuyla dolduruyor. “Amazon” ürünlerini, metre karesi 300 gram olan non-woven kağıtlarda ve 5 farklı yüzey dokusu seçeneği ile sunmaktayız. Kataloğun içerisinde her desenin renk seçeneklerini ve yüzey dokularını görebilirsiniz. Ayrıca istenilen ebatta duvarınıza uygun özel üretim yapılabilmektedir.

ADA KIDS

 

 

Küçüklerimiz için gerçek ötesi dünya da, gündelik hayat kadar sahici ve albenili. Bu doğrultuda, AdaWall olarak bizler de, çocuklar için bir şeyler yapmaya karar verdik ve sevdiği çizgi film karakterini hayatına dahil ettikçe mutlu olan çocukların, odalarında yani kendi dünyalarında hayallerini kağıtlandıralım istedik. “Ada Kids” ismini verdiğimiz bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız.

Hitap ettiği 0-15 yaş aralığı ile birçok çocuğun odasına dokunmaya hazırlanan “Ada Kids” kataloğundaki kâğıtlarımız, gözlem gücü ve ilham verici yaklaşımlarıyla hayatımıza renk katan çocuklarımızı mutlu etmek üzere tasarlandı. Tamamen çocuklara özgü hazırlanan ilk duvar kağıdı koleksiyonumuzu beğeninize sunmaktan mutluluk duyarız…

 

 

ADA KIDS POSTER

Ada Kids Mural / Poster ismini verdiğimiz bu katalogda ağırlıklı olarak DC karakterlerine yani Batman, Superman, Wonderwoman vs. gibi kahraman yönüyle öne çıkan savaşçılara; Tom ve Jerry’nin yetmiş yedi yıldır süren dost-düşman ilişkisinden güldürücü kesitlere; Taş Devri’nin masum ve komik yüzü Çakmaktaş Ailesi’nin sevimli hallerine ve Looney Tunes karakterlerinin her biri kendine has Silvester, Tweety, Tazmanya Canavarı ve Bugs Bunny gibi maceracı rollerine rastlayacaksınız. “Ada Kids” ürünlerini, metrekaresi 300 gram olan non-woven kağıtlarda ve 3 farklı yüzey dokusu seçeneği ile sunmaktayız. Ayrıca istenilen ebatta duvarınıza uygun özel üretim yapılabilmektedir.

SEVEN

Eylül 2018’de sizlerle buluşan AdaWall’un en yeni koleksiyonlardan; sade ama gizemli “Seven”. Koleksiyona bu ismi vermemizin sebebi sadece şirketimizin yedinci kataloğu olmasından kaynaklı değil; yedi sayısının tarih boyunca insanlıktan aldığı derin ve gizemli yakıştırmalar ve içerdiği sihirli anlamlar nedeniyledir. Bu seride bize ilham veren duvar kağıdı, duvar kaplama tasarımları ve süslerinin kendisi oldu. Bu sayede dengeli, sofistike, detaylı, sakin ve gizemli bir koleksiyon yarattık; tıpkı yedi sayısında olduğu gibi. “Seven” koleksiyonu çevremizden ve doğadan motiflere, geometrik şekillere ve klasik elementlerle birleştirilmiş yumuşak modern şablonlara sahiptir. Bu stillerin ve motiflerin ne kadar göz alıcı ve dengeli oluşturulabildiğini AdaWall’un 2018 koleksiyonu olan “Seven”’da göreceksiniz.

KALINKA

 

 

Açan çiçeklerden ilham alan zarif ve zengin klasik süsler ile bezenmiş, aynı zamanda sıcak ve güzel tasarlanmış ev ve yaşam alanları; işte AdaWall olarak “Kalinka” kataloğu ile size sunduklarımız... Koleksiyonu geliştirme aşamasında ilham aldığımız unsurlar Rus dekoratif tasarımları, goblen stili ve onun kumaş dokusu oldu.

“Kalinka” kataloğu, Rusya ve Rus sanatı odaklı tasarlanmıştır, çünkü “Kalinka” ülkenin en popüler şarkısıdır ve tüm dünyaca bilinmektedir. Amacımız; bu duvar kağıdı serimizin, şarkının görkemini takip ederek size titreşimi yüksek ve şık ortamlar sunması ve bu sayede çekici ve hatıralarınızda yer eden iç mekan tasarımları yaratmasıdır.

 

 

RUMI

Duvar kaplamasında harikulade klasik ve oryantal tasarımlar AdaWall “Rumi” koleksiyonu ile sizlerle buluşuyor. Koleksiyonumuz stil sahibi zengin şablonları ile mekân tasarımlarınıza zarif ve güçlü bir enerji verecek. “Rumi” kataloğunda Tasavvuf ve Mesnevi akımlarından ilham alınmış şablonlar göreceksiniz. Katalog renkleri yumuşak ve samimidir, dokuları ise Anadolu’dan izler taşımaktadır. Böylece sergilediğiniz ortamlarda içinizi ısıtan ve size huzur veren atmosferler de oluşturmuş olursunuz.

INDIGO

 

Çok az sayıda tasarımla güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratılabilir. Eğer siz de taze, canlı ve enerjisi yüksek ortamlar oluşturmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız AdaWall imzalı dördüncü katalog olan “Indigo” tam da size göre! Koleksiyon, modern şablonlara, geometrik şekillerden oluşan benzersiz tasarımlara ve mekana derinlik veren tarz sahibi desenlere sahiptir. Palmiye ağaçlarından ve mermerden ilham alan doğa temalı tasarımları sayesinde sizi kendine çeker ve size görsel efektlerle tazelenme imkanı sunar. Bu katalogdaki duvar kağıtlarının hepsi birinden farklı tasarımlara sahiptir ancak hepsinin ortak bir noktası vardır; o da özel bir atmosfer yaratan eşsiz iç tasarımlara imza atmaktır.

 

AKUSTİK DUVAR KAĞIDI

Gürültü, zaman zaman farkında olduğumuzda bizi rahatsız edip kaçıran, zaman zamansa farkında olmadığımız fakat bizi içten içe yoran bir çevre unsurudur. Buna nazaran tasarımcılar ve iç mimarlar daha çok göze hitap eden çalışmalar yapmakta ve bu durumu göz ardı etmektedirler. AdaWall, artık kulağa hitap eden çalışmalar yapmanın vakti geldi dedi ve bu iş için kolları sıvadı. Sonuç olarak Dünya’da bir ilk olan non-woven tabanlı, tekstil yüzeyli ve en yüksek “αw” değerine sahip “AdaWall Akustik Duvar Kâğıdı” serisini oluşturdu. Böylelikle görsel ve işitsel tasarım ortak bir çalışmada buluşmuş ve sizlere sunulmuş oldu.

ALFA

 

“Alfa” duvar kağıdı koleksiyonunun ilham noktası, görsel bir tanım getirmek istediğimiz fikirler ve soyut konseptlerden ileri geliyor. Güven, liderlik, güç, sakinlik, sadelik ve derinlik bu koleksiyonu yansıtan soyut konsept ve özelliklerin bir kısmı… Ayrıca seri, doğa imzalı dengeli renk tonlarından bize yansıyan hisler aracılığıyla yaratılan şablonlar da içeriyor. Tekstilden yola çıkılarak geliştirilen “Alfa” koleksiyonu, dengeli ve minimal iç tasarımlar ile sade fakat göz alıcı bir güzelliğe nasıl ulaşabileceğinizi gösteriyor.

 

GORDION

 

 

Gordion duvar kağıdı koleksiyonu, tüm zamanların favorisi klasik şablonların ve sakinlik veren bitkisel şablonların rafine edilmesinden oluşmaktadır. Bu katalogdaki duvar kaplama tasarımları, sizi klasik ve neoklasik dekorasyon stillerini odalarınıza ya da işyerlerinize taşımanız için size ilham verir. Gordion kataloğundaki çağdaş damasko duvar kağıtları, bir odayı lüks ve klasik temasıyla aristokrat ve sofistike bir havaya büründürecek imkanı size sunar. Salonlar, yemek odaları, oturma odaları ve yatak odaları için harika bir seçenektir çünkü elegant bir hava ve zengin bir atmosfer yaratır. Diğer bir yandan daha çok romantizm odaklı sakin ve sıcak bitkisel tasarımlı ortamlar için yatak odaları ya da çocuk odaları için tam uyum sağlar.

 

 

ANKA

“Anka”… Doğamızdaki ve çevremizdeki güzel detaylardan ve motiflerden ilham alan bir tasarım serisi... Minimal arka fonlar ya da çok cesur şablonlar; her ikisini de bu duvar kağıdı kataloğunda bulabilirsiniz. İnanılmaz 3D etkisi ile muhteşem tasarım elementlerini odalarınıza getirir ve modern stilleriyle size eşlik eder. “Anka” duvar kağıdı koleksiyonu, AdaWall tarafından tasarlanıp üretilen ilk katalogdur. Ancak bu ilk, yenilenmiş bir firmanın duvar kağıdı sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi doğrultusunda oluşturulmuştur.

Hatırı sayılır bir bilgi birikimi sayesinde sektörün ihtiyacı olan kaliteyi en üst seviyede sunabilecek bir altyapı ile harmanlanmıştır. Bu sayede “Anka” duvar kağıdı koleksiyonu, aslında uzun zamandır sahip olunan bir başarıyı ön plana çıkarmakta; AdaWall’un tüm dünyadaki duvar kaplama sektöründe kendini kanıtlamasıyla daha da artırdığı bir popülariteye, takipçi kitlesine ve profesyonelliğe imza atmaktadır.

MONETA POSTER

“Moneta” Poster kataloğu modern, göz alıcı, taptaze ve bakmaya doyamayacağınız tasarımlardan oluşur. Yüksek çözünürlüklü görseller ve şablonlar sayesinde, yarattığınız iç mekan tasarımını güçlendiren en önemli etkenlerden biri haline gelir. Odanıza kişiye özgü bir hava ve eşsizlik katar. Bu koleksiyonda kuşbakışı şehir ve doğa manzaraları, otomotiv tutkunları için araçlar, ofis ortamınıza hareket katacak şık haritalar, rengârenk kuşlar, palmiye yaprakları ve tropikal orman şablonları gibi varyasyonları harika birçok popüler görsel bulabilirsiniz. “Moneta” ürünlerini, metrekaresi 300 gram olan non-woven kağıtlarda ve 3 farklı yüzey dokusu seçeneği ile sunmaktayız. Ayrıca istenilen ebatta duvarınıza uygun özel üretim yapılabilmektedir.

AdaWall Koleksiyonlar

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP