Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder info@adawall.com.tr

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

AdaWall Wallpaper koleksiyon videolarını keşfedin

“SEVEN Vol.1” Yeni 2018 Duvar Kağıdı Koleksiyonu

“SEVEN Vol.1” Yeni 2018 Duvar Kağıdı Koleksiyonu

“ANKA Vol.1” Duvar Kağıdı Koleksiyonu

“ANKA Vol.1” Duvar Kağıdı Koleksiyonu

En ferahlatıcı “INDIGO” Duvar Kağıdı Koleksiyonu

En ferahlatıcı “INDIGO” Duvar Kağıdı Koleksiyonu

BİZİMLE ÇALIŞIN

53 ülkeden duvar kağıdı distribütörleri ve mağazaları bize güveniyor. Siz de onlara katılmak ister misiniz?

Muhteşem modern tasarımlar

Muhteşem modern tasarımlar

AdaWall, hayalinizdeki göz alıcı oda tasarımını yaratmanız için ilham veren modern trendlerle hazırlanan duvar kağıtlarını size sunmaya kendini adamıştır. Duvar kağıdının klasikleri arasından kalın duvar resimlerine kadar, hepsini kataloglarımızda bulabilirsiniz.

Kaliteli hizmet

Kaliteli hizmet

AdaWall, ürünlerinde ve üretim aşamasında uluslararası sertifikalara sahiptir ve kaliteden ödün vermez. En gelişmiş üretim teknolojilerini benimseyerek dünya kalitesinde paketleme ve kargolama sağlar. Böylece satış sonrasında da kullanıcılarda tam memnuniyete ulaşılır.

Derin işleme tekniği

Derin işleme tekniği

Doğa fotoğrafları ve materyellerinden ilham alınarak detaylı ve hassas baskı teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji ile her detay en ince ayrıntısına kadar size yansıtılır. Duvar kağıtlarımızın güzel dokuları iç tasarımınızı zenginleştirecektir.

Doğa önce gelir

Doğa önce gelir

AdaWall, üretim aşamasında doğayı korumaya kendini adamıştır. Bu hedefimizi sağlamak için sadece etik ve onaylı malzemeler kullanılır. Stratejilerimiz global doğayı korumak amacıyla şekillenir.

Distribütörümüz olun

Hayalleriniz Kağıtlandıralım ! Duvar kağıdı tasarlamak ve üretmek bizim tutkumuzdur. Duvar kağıdı, yaşam alanlarımızı ve hayat kalitemizi geliştiren bir ürün olarak görmekteyiz. Bu konuda Türkiye’deki en büyük üretici ve satıcı olarak Türkiye’nin 80 şehrin de, Dünya da ise 54 Ülkede ürünlerimiz satılmaktadır. Duvar kağıdı sektöründeki konumumuzu çok değer verdiğimiz verimli ortaklıklar ile sağlamlaştırmak istiyoruz.

Şimdi bayilik formu doldurun

Sertifikalarımız

Üretim kalitesindeki engin deneyimlerimiz sayesinde dünyanın en üstün ürünlerini sunuyoruz. Detaylı kalite kontrol aşaması ile en iyi sonuca sahip duvar kağıtlarını size ulaştırıyoruz. Kalite kontrol için ISO 9001:2015, 10002:2014, 14001:2015, OHSAS 18001:2007, CE, IGI gibi standartları benimsiyoruz.

Sertifikalarımıza bakın

BİZİ INSTAGRAM’DA TAKİP EDİN

SEVEN yeni duvar kağıdı koleksiyonumuzdan ilham alın

Eylül 2018’de sizlerle olan AdaWall’un en yeni koleksiyonu; basit ama gizemli SEVEN. Bu isim sadece şirketimizin yedinci kataloğu olduğu için değil, derin, gizemli ve sihirli anlamlar içerdiği için yedi numara olmuştur; tarih boyunca insanlıktan bu yakıştırmayı aldığı için. Bizim için duvar kağıdı ve duvar kaplama tasarımları ve süsleri için bu seriye ilham verdi. Bu sayede dengeli, sofistike, detaylı, sakin ve gizemli bir koleksiyon yarattık, aynen yedi numarasında olduğu gibi. Çevremizdeki ve doğadaki motiflere, geometrik şekillere, klasik elementlerle birleştirilmiş yumuşak modern şablonlara sahiptir. Bu stillerin ve motiflerin ne kadar göz alıcı ve dengeli oluşturulduğunu AdaWall’un 2018 koleksiyonu olan SEVEN kataloğunda göreceksiniz.

Daha fazla gör

 

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP