Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

Biz Kimiz

ADA; 170 kişilik genç ve dinamik bir çalışma ekibine sahip, işletmesi içerisinde Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı AR-GE ve Tasarım Merkezi olan, kendi elektriğini kendi üreten, sosyal tesisleri olan, 100’ün üstünde ülkeye ihracat yapan Türkiye’nin büyük ve modern fabrikalarından biridir. Ada isminin altında 3 farklı Tesisimiz bulunmaktadır. AdaWall adı altında duvar kâğıtları ve duvar posterleri üretmekteyiz. AdaPanel adı altında PS Duvar panelleri üretmekteyiz. AdaHome adı altında ev tekstili ürünleri üretmekteyiz.

1)AdaWall duvar kağıtlarının ve duvar posterlerinin PDF katalogunu incelemek için tiklayiniz: "
Online Katalog İçin Tıklayınız → AdaWall E-Catalogue

2)AdaPanel MDF ve PS Duvar panellerinin PDF katalogunu incelemek için tiklayiniz: "
Online Katalog İçin Tıklayınız → AdaPanel E-Catalogue

3)AdaHome ev tekstili ürünlerinin PDF katalogunu incelemek için tiklayiniz:
Online Katalog İçin Tıklayınız → AdaHome E-Catalogue

Birbiri ile uyumlu ürünlerimizi yaşam alanlarında kullanarak çarpıcı ve etkileyici atmosferler yaratabilirsiniz. Ürünlerimizin mekanlarda nasıl kullanıldığını görmeniz açısından, ADA ürünlerini kullanarak design edilmiş mekanların görsellerini aşağıdaki PDF katalogdan inceleyebilirsiniz.

Online Katalog İçin Tıklayınız → AdaTrend Book E-Catalogue

Ada olarak ne yaptığımızı değil ne kadar farklı yaptığımızı önemsiyoruz. Bizim için iyi tasarım YENİLİKÇİDİR. İyi tasarım KULLANIŞLIDIR. İyi tasarım ESTETİKTİR. Dolayısıyla da iyi tasarım ürünün satılmasına yardımcı olur. Bunun yanı sıra, markamızı “Made in Türkiye” destekçisi olarak görüyoruz; özellikle de bilgiyle, ustalıkla ve aşkla üretilen ürün portföyümüzde.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP