Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

AdaWall Wallpaper koleksiyon videolarını keşfedin

BETA

BETA

“AMAZON” Yeni 2019 Duvar Kağıdı Koleksiyonu

“AMAZON” Yeni 2019 Duvar Kağıdı Koleksiyonu

“ANKA Vol.1” Duvar Kağıdı Koleksiyonu

“ANKA Vol.1” Duvar Kağıdı Koleksiyonu

BİZİMLE ÇALIŞIN

103 ülkeden duvar kağıdı distribütörleri ve mağazaları bize güveniyor. Siz de onlara katılmak ister misiniz?

Muhteşem modern tasarımlar

Muhteşem modern tasarımlar

AdaWall, hayalinizdeki göz alıcı oda tasarımını yaratmanız için ilham veren modern trendlerle hazırlanan duvar kağıtlarını size sunmaya kendini adamıştır. Duvar kağıdının klasikleri arasından kalın duvar resimlerine kadar, hepsini kataloglarımızda bulabilirsiniz.

Kaliteli hizmet

Kaliteli hizmet

AdaWall, ürünlerinde ve üretim aşamasında uluslararası sertifikalara sahiptir ve kaliteden ödün vermez. En gelişmiş üretim teknolojilerini benimseyerek dünya kalitesinde paketleme ve kargolama sağlar. Böylece satış sonrasında da kullanıcılarda tam memnuniyete ulaşılır.

Derin işleme tekniği

Derin işleme tekniği

Doğa fotoğrafları ve materyellerinden ilham alınarak detaylı ve hassas baskı teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji ile her detay en ince ayrıntısına kadar size yansıtılır. Duvar kağıtlarımızın güzel dokuları iç tasarımınızı zenginleştirecektir.

Doğa önce gelir

Doğa önce gelir

AdaWall, üretim aşamasında doğayı korumaya kendini adamıştır. Bu hedefimizi sağlamak için sadece etik ve onaylı malzemeler kullanılır. Stratejilerimiz global doğayı korumak amacıyla şekillenir.

Distribütörümüz olun

Hayalleriniz Kağıtlandıralım ! Duvar kağıdı tasarlamak ve üretmek bizim tutkumuzdur. Duvar kağıdı, yaşam alanlarımızı ve hayat kalitemizi geliştiren bir ürün olarak görmekteyiz. Bu konuda Türkiye’deki en büyük üretici ve satıcı olarak Türkiye’nin 81 şehrin de, Dünya da ise 120 Ülkede ürünlerimiz satılmaktadır. Duvar kağıdı sektöründeki konumumuzu çok değer verdiğimiz verimli ortaklıklar ile sağlamlaştırmak istiyoruz.

Şimdi bayilik formu doldurun

Sertifikalarımız

Üretim kalitesindeki engin deneyimlerimiz sayesinde dünyanın en üstün ürünlerini sunuyoruz. Detaylı kalite kontrol aşaması ile en iyi sonuca sahip duvar kağıtlarını size ulaştırıyoruz. Kalite kontrol için ISO 9001:2015, 10002:2014, 14001:2015, OHSAS 18001:2007, CE, IGI gibi standartları benimsiyoruz.

Sertifikalarımıza bakın

TROPICANO yeni duvar kağıdı koleksiyonumuzdan ilham alın


Birçoğumuz rahatlamak, kafamızdaki sorunlardan uzaklaşmak ve pozitif hissetmek için maviye, yeşile kısaca doğaya ve renklere sarılırız. Sizleri, doğanın eşsiz güzellikteki görüntüleri, alabildiğine uzanan yeşili, tekrar canlanan renkleri ve yeniden açan çiçekleri ile ruhumuza dokunduğu bir katalogla buluşturmak istedik. Renkleri sanata dönüştüren AdaWall; insanları etkisi altına alan bu tropikal hissini, duvar kağıtlarına yansıtmak üzere bir koleksiyon geliştirdi ve bu doğrultuda tropikal yağmur ormanlarından ilham almaya karar verdi. 

Daha fazla gör

 

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP