Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

KALINKA

 

Açan çiçeklerden ilham alan zarif ve zengin klasik süsler ile sıcak ve güzel tasarlanmış ev ve yaşam alanları; işte Kalinka kataloğu ile AdaWall olarak size sunduklarımız. Yaratma aşamasında ilham aldığımız nokta Rus dekoratif tasarımları, goblen stili ve onun kumaş dokusu.

Kalinka kataloğu, Rusya ve Rus sanatı odaklıdır çünkü Kalinka ülkenin en popüler şarkısıdır ve tüm dünyaca bilinmektedir. Amacımız bu duvar kağıdı serimizin, şarkının görkemini takip ederek size eğlenceli, şık ve bu sayede çekici ve hatıralarınızda yer eden iç tasarımlar yaratmanıza imkan sağlamaktır.

Her güzel oluşumun farklı bir doğuş hikâyesi vardır. Bu katalog da o hikâyeye sahip olanlardan… “Kalinka” Rusya’nın ve Rus sanatının sembollerinden biri olarak kabul gören, Rusya’nın tüm dünyaca bilinen en popüler şarkılarından biridir. Bu nedenle, bu ismi duyunca çoğu insanın aklına şarkının yavaş bir şekilde başlayıp gittikçe hızlanan temposu ve neşeli dans figürleri gelir. 
Şarkıda “Kalinka” isminin oldukça sık ve coşkuyla geçmesinden olsa gerek, Rusça bilmeyenler genelde bu ismi bir kadın adıyla bağdaştırmaktadır. Oysa sanılanın aksine; “Kalinka” Rusya’da büyüyen küçük bir ağaç anlamına gelmektedir. Bir diğer farklı anlamı ise uğur böceğidir. Şarkıda “Kalinka” kadar sık geçen “malinka” kelimesi de böğürtlen anlamına gelmektedir. Şarkı birçok Rus tanımı ve kelimesi içerdiğinden şiirsel olarak çevrilmesi oldukça güç de olsa; sözlerinden, bir kadına “benim ağacım, benim uğurböceğim, böğürtlenim” gibi naif yaklaşımlarda bulunularak onun tarafından sevilmenin arzulandığını anlayabiliyoruz.
“Kalinka” şarkısının dizelerinden ilham alan katalogda, Rus kültür ve zevkinden izler taşıyan goblen tarzı ve dokusu bütünüyle karşımıza çıkmaktadır. İğne iplikle kumaşa işlenmiş resimler kadar göz alıcı ve halı kilim dokumalarındaki özen kadar etkileyici bir havaya sahip bu katalogdaki kâğıtları çok beğeneceksiniz.

 

  • KALINKA
  • KALINKA
  • KALINKA

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP