Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

RUMI

 

Kısacık bir kelime ne kadar derin olabilirse o kadar derin; “Rumi”… Tam adıyla Mevlana Celalettin Rumi… O’nu belli kelime kalıplarıyla anlatmak oldukça güç, çünkü O sonsuzluğun ta kendisi. O’ndan etkilenmemek, felsefesinden ve hayat görüşünden ilham almamak mümkün değil.

İsmini şimdi herkesin bildiği bu önemli zat, 13.yy’da Anadolu topraklarında yaşar. Günümüzde, Türk-İslam Medeniyetinde yetişmiş en büyük tasavvuf alimi olarak kabul görür. Tasavvuf ve mesnevi kelimeleriyle bağdaştırılan en güçlü ve özgün isimdir.

“Rumi”, ömrünü sevgiyi ve hoşgörüyü yaymak için geçirmiş evrensel bir elçidir. Yaşadığı sürece İnsanları İslam’a çağırdığı kadar, hoşgörüye, sevgiye ve kardeşliğe de çağırmıştır. Söyledikleri sadece Müslümanlar ya da Allah’a inananlar için değildir; O, herkese aynı şekilde kucak açmıştır. O yüzden de belli gruplar tarafından değil, herkes tarafından sevilmiştir.

Tüm dünyaya nam salmış derin bir sufidir O. Hep “aşk” demiştir, fakat kastettiği aşk, insana duyulan değil, ilahi olan aşktır. O nedenledir ki, yaşadığı sürece dilinden aşk ve özlem hiç düşmemiştir. Dahası bahsettiği ilahi aşk olgusu birçok kitaba konu olmuştur, olmaktadır.

“Rumi” isimli katalogda, tasavvuf ve mesnevi esintileriyle özgünleştirilmiş desenlere, hoşgörü ve sevgi yumuşaklığında ruh okşayan renklere ve Anadolu’dan izler taşıyan dokulara rastlayacak, sizde uyandırdığı hissi çok seveceksiniz.

Duvar kaplamasında harika klasik ve oryantal tasarımlar AdaWall Rumi Vol. 1 koleksiyonu ile sizlerle. Zariflik, stil ve zengin şablonlar ile oda tasarımlarınıza hoş bir enerjik his verecek. Rumi kataloğunda Tasavvuf ve Mesnevi akımlarından ilham alınmış şablonlar göreceksiniz. Renkler yumuşak ve samimidir, dokular Anadolu’dan izler taşır. Böylece kapladığınız ortamlarda içinizi ısıtan ve size huzur veren atmosferler oluşturursunuz.

 

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP