Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

ADAPANELS

MDF Duvar Paneli 

Uzun zamandır üzerinde titizlikle çalıştığımız AdaWall’ un yeni ürünü MDF Duvar Panellerimizi sizlere takdim etmekten gurur duyuyoruz. Kolay ve pratik uygulaması, anti bakteriyel yüzeyi ve kolay temizlenebilir özelliği ile MDF Duvar Panellerimiz iç mekanlarda ayrı bir alternatif olacak.  

MDF Duvar panellerimiz, saatlerimizin çoğunu geçirdiğimiz iç mekanlara ahşabın dingin ve huzurlu hissiyatını getirirken, kullandığımız soft touch effect ilede pürüssüz yumuşak hisli duvar yüzeyleri yaratmanıza yardımcı olacak. Yapbozun iki parçasını birleştirmek kadar montajı son derece basit, hızlı ve ekonomiktir. 3 boyutlu yapısı ve özel yüzey dokularımız sayesinde solmaya, darbeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır. İnsan sağlığına ve çevreye zarar verecek maddeler içermez ve silinebilir özelliktedir. 

4 farklı kalıpta 24 renk seçeneği ile sunduğumuz MDF AdaPanel kataloğumuzu bayilerimizde inceleyebilirsiniz. Adawall olarak her zaman sizler için en mükemmel ve en yenilikçi ürünleri tasarlamaya ve üretmeye devam edeceğiz!

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP