Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

ALFA

 

AdaWall’dan Alfa duvar kağıdı koleksiyonunun ilhamı, görsel bir tanım getirmek istediğimiz fikirlerden ve soyut konseptlerden geliyor. Güven ve liderlikten, güçten ve sakinlikten, basitlikten ve derinlikten, doğa imzalı dengeli renk tonlarından bize yansıyan hisler aracılığıyla yaratılan şablonlardan oluşmaktadır. Tekstilden yola çıkılarak yaratılan duvar kağıtları ile dengeli ve minimal iç tasarımlar ile sade ancak göz alıcı basitliğe ulaşabilirsiniz.

Sektöre yaptığı iddialı girişini, çalışma azmine, üretime adadığı enerjiye ve her yeni gün dünden daha iyi olma amacına borçlu olan Adawall, katalog yelpazesine yeni bir tarz daha ekliyor. Üçüncü kataloğumuz “Alfa”, doğallığı ve sadeliği bir arada sunarken, alışılagelmişin aslında düşünülenden ne kadar da sıra dışı olabileceğini fısıldıyor bizlere.

Lider… Erkek, sakin, kararlı, kendine güvenen, belki düz, belki biraz derin... Yalnız, asla şaşalı, karışık ya da dağınık değil; çünkü liderler, kendini göstermek ya da kanıtlamak için uçlarda davranmazlar, onların kendilerine özgü bir havaları vardır. Ayrıca, özgüvenleri sessiz, sade fakat anlamlıdır. Hatta bazen, onlar için iddialı olmak kelimesi sadeliğin derinliğinde saklıdır. İşte biz de kataloğumuzu tasarlarken gözümüzün önüne böyle bir lider getirdik.

Duvar kâğıdı üretiminde lider pozisyonunda gördüğümüz Adawall, üçüncü kataloğu ile yerini iyice sahiplendiğini gösterirken, her zaman bir değil bin adım önde olma iddiasından vazgeçmeyeceğini hem oldukça sade hem de harikulade iddialı olan Alfa kataloğu ile bir kez daha hatırlatıyor...

 

  • ALFA
  • ALFA
  • ALFA
  • ALFA
  • ALFA
  • ALFA
  • ALFA

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP