Nasıl iletişim kurulur

Değerli ziyaretçimiz, ürünlerimizin sitemizde satışı yoktur. Koleksiyonlarımıza ve ürünlerimize göz atabilir ve onları nereden satın alabileceğinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 İletişim sayfasından bize bir mesaj gönderin İLETİŞİM
2 WhatsApp'ta bizi arayın veya yazın +90 549 797 87 44
3 Bize bir e-posta gönder

Çalışma saatleri

Çalışma saatlerimiz şunlardır: Pazartesi-Cuma 08:00-18:00, Cumartesi 08:00-15:00

FIJI POSTER

Gözlerinizi kapatın ve kendinizi tropik bir adada hissedin. Şehir hayatından kaçmak ve sıcacık güneşi hissedip okyanus kokusunu ciğerlerinize doldurmak harika olmaz mıydı ? Adawall, yeni poster katalou Fiji ile bu hayalinizi gerçeğe dönüştürmeyi amaçlıyor. Güney Pasifik’te saklı bir cennet olarak kabul edilen Fiji Adaları’nın acele hayattan uzak, dingin ve geleneksel tasarımlarını modern dokunuşlar ile harmanlayarak duvarlarınıza yansıtmayı hedefledik.

Ayrıca, benzersiz tasarımlarımızı ilk kez farklı arka plan seçenekleri ile beğeninize sunuyoruz. Standart seçenekle birlikte altın, gümüş ya da ince renkli arka planlar ile duvarlarınızı keyfinize göre kişiselleştirip çok daha farklı bir görünüm elde edebileceksiniz. Fiji koleksiyonu; keyifli yaşam alanları ile birçok farklı seçenek sunuyor. Soyut doğa manzaraları, tarihten esinlenen geleneksel görseller ya da hayal gücüyle şekillenen morden çizgiler...Seçim yapmak zor, ama her tasarım sizi yepyeni bir serüvene çıkarmak için hazır.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

TOP